KONST / Litografier / Serigrafi 13789347
*
nr 1378 9347
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Marilyn Monroe. Signerad, numrerad 28/35. Motivet: 80x63cm, yttermått inklusive ram: 84x67cm
Kondition: saknar glas
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 februari 2021
kl 20:54:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/2 10:51:52
1
100 kr
12/2 13:42:13
2
150 kr
12/2 16:14:16
3
250 kr
13/2 10:01:42
4
250 kr
13/2 10:01:42
3
250 kr (Budbetjänt)
15/2 19:55:24
5
400 kr
15/2 20:49:05
6
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Läs mer om Richard Ryan
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier marilyn monroe richard ryan serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:57
-
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 19:16
-
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 19:32
-
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:38
-
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:29
*
Richard Ryan
Kondition: saknar glas
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Richard Ryan
nr 1378 9347
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Marilyn Monroe. Signerad, numrerad 28/35. Motivet: 80x63cm, yttermått inklusive ram: 84x67cm
Kondition: saknar glas
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 450 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 15 februari 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 12/2 10:51:52 | 1 | 100 kr |
| 12/2 13:42:13 | 2 | 150 kr |
| 12/2 16:14:16 | 3 | 250 kr |
| 13/2 10:01:42 | 4 | 250 kr |
| 13/2 10:01:42 | 3 | 250 kr (Budbetjänt) |
| 15/2 19:55:24 | 5 | 400 kr |
| 15/2 20:49:05 | 6 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Richard Ryan
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.Läs mer om Richard Ryan
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier marilyn monroe richard ryan serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:57 -
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 19:16 -
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 19:32 -
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:38 -
6506 Färglitografi
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Komposition, or..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
12 jan kl 18:29



